התקנת סוככי זרועות

זרועות הינו בין הסוככים המבוקשים בישראל וזאת מכיוון שהוא מספק פתרונות הצללה והגנה מפני שמש וגשם למרפסות, דירות גג, דירות גן, בתי עסק ועוד. אם גם אתם מחפשים סוכך בימי שמש חזקים או להגנה של לקוחות מפני מזג אוויר משתנה, ייתכן וסוכך זרועות הינו הפתרון האידיאלי בשבילכם שכן סוככים גם זולים יותר מפתרונות אחרים ואינם דורשים אישורים מיוחדים להתקנתם.

סוכך זרועות – מאפיינים ויתרונות

מדובר בסוכך ייחודי אשר מיוצר בטכנולוגיה גרמנית מפותחת ובסטנדרטים גבוהים מאוד ומגובה גם עם תקני בטיחות. הוא עשוי מזרועות אל-חלד וחומרי איכות כאשר הפעלתו יכולה להיות דומה לזו של סוככים חשמלייםבאמצעות מנגנון חשמלי או בעזרת מנגנון גלילה ידני.

אחד הפתרונות הבולטים של סוכך זרועות הוא בכך כי מדובר בסוכך שניתן לפתיחה וסגירה וכי הינו מתאים לכל סוגי מזג האוויר. כך תוכלו להנות תחתיו גם כאשר יש שמש חזקה או גשם וגם לסגור אותו אם ברצונכם להנות מאוויר נקי וכיפת השמיים תחת הכוכבים. סוככים אלו ניתן להתאים כך שיתאימו לכל זווית ושטח ובגלל שהינם עשויים ממתכת אל-חלד ובד דראלון, הם אינם חשופים לחלודה, קורוזיה ונשמרים גם מפגעי מזג אוויר ונזקים של ציפורים וחרקים למיניהם.

סוגים של סוככי זרועות

קיימים 3 סוגים שונים של סוככי זרועות והם סוכך זרועות סטנדרטי, סוכך קסטה וסוכך חלון. הבא נכיר מעט יותר כל אחד מהם:

  • סוכך זרועות סטנדרטי – זהו סוכך עם מנגנון חשמלי אשר מגיע בגדלים מגוונים לפי בחירת הלקוח והוא מתאים להצללה והגנה של שטחים כגון חלונות, למטרת סוכך למרפסת, גינות ועוד.
  • סוכך קסטה – סוכך זה כולל עימו שלד, זרועות מתכת וכן בד. בזמן קיפול הסוכך הבד עצמו נגלל אל תוך קסטה והזרועות מתקפלות לתוכה כך שאינה תופסת מקום כלל גם בסגירה. גם סוכך זה יתאים לגינות, חלונות ומעל גגות.
  • סוכך חלון – סוכך זה מיועד בעיקרו להגנה, הצללה וחיפוי של חלונות. הוא מגן בעיקר מפני שמש נמוכה ומחפה מרווחים קטנים מאוד. בתי עסק רבים משתמשים בסוכך זה שכן הוא מייצר גם חיפוי בעונת החורף ולכן הוא מספק הנאה בכל עונות השנה.

סוכך זרועות – מחירים ומה משפיע עליהם

המחירים של סוככי זרועות משתנים לפי קריטריונים שונים אשר הלקוח דורש מהסוכך שלו. ניתן להוסיף להם חיישנים ומנגנונים שונים אשר מעלים את המחיר, סוגי הסוככים והדגמים שלהם כמו גם אם הם מתופעלים חשמלית, ידנית, עם מנואלה או חבל כל אלה משפיעים על מחיר הסוכך.

לסוכך ניתן להוסיף חיישן טלטולים שמגיב לשינויי מזג אוויר, חיישן גשם ועוד. סופר גגון אשר שומרת על גוף סוכך הזרועות, גגון הגנה, פרונט קדמי ועוד תוספות שונות. אלו הם המרכיבים העיקריים לעליה במחיר הסוכך ואשר משפיעים על עלותו.

טווח המחירים באשר לסוכך זרועות הוא אדיר בשל הפרמטרים שצויינו אשר משפיעים על המחיר ולכן טווח המחירים יכול לנוע בין 6,500-800 ש"ח והכל בהתאם לסוג הסוכך, מנגנון הפעלתו, תוספות רצויות, גודלו ועוד.

התקנת סוככים למרפסת

סוככים למרפסת מתאימים  לכל מזג אוויר ומלבד ההצללה שהם מספקים בכל ימי הקיץ הלוהטים, הם גם עוזרים בחורף אם ברצונכם לשבת במרפסת עם כוס קפה ולהנות מהנוף ללא חשש ממים וגשם. מכיוון שהסוככים עשויים מחומרים איכותיים ועמידים הם מתאימים לכל עונות השנה וזה כולל את מזג האוויר הישראלי הן בחורף והן בקיץ.

התקנת סוככים למרפסת

איש לא מחייב אתכם כמובן להתקין סוככים אך מדובר במוצר אשר יש לו רק יתרונות ושום חיסרון. בין אם מדובר בסוככים ידניים או סוככים חשמליים, הם אינם דורשים תחזוקה מיוחדת מידי מלבד ניקיון מידי פעם, אין צורך באישורים שונים להתקין אותם, הוצאה חד פעמית מספקת לכם שקט וגג מעליכם בכל יום וזמן שתרצו. אז מדוע עוד עליכם להתקין סוככים הנכם שואלים?
סוככים עוזרים להפחית עד ל-15 מעלות מטמפרטורת הפנים.
מספקים פרטיות בבית, בית עסק, בניין מרכזי וציבורי ועוד.
עוזרים בהפחתה של עד 94% מבוהק השמש ואור השמש.
עוזרים בהרחבת שטח המגורים החיצוני שלכם וכך גם מעלים את ערכה של הדירה.
עוזרים להגן על שטיחים וריהוט מפני דהייה.
כיצד תבחרו את הסוכך המתאים לכם?

להלן מספר טיפים ופרמטרים לקחת בחשבון כאשר הנכם מחליטים לרכוש סוכך על מנת שתדעו מהו הסוכך המתאים עבורכם:

1. התאימו את הסוכך לתקציב אותו קבעתם לעצמכם. סוככים יכולים להיות יקרים בשל תוספות שונות כמו חיישנים אך ניתן גם להנות מסוכך שעושה את עבודתו במחירים לא גבוהים מידי אם אינכם חייבים תוספות מגוונות.

2. התייחס לתנאי האקלים באיזור בו אתה גר והתאם את הסוכך המתאים. האם יש חשיפה לאבק וחול? האם יש רוחות חזקות באיזור? אלו גורמים לקחת בחשבון טרם בחירת הסוכך המתאים.

3. חשוב להתאים את גודל הסוכך לגודל המרפסת כך שיספק הצללה והגנה מלאים אך גם לא תהיה בעיה לתפעל אותו בפתיחה וסגירה ולא יתפוס מקום רב מידי.

4. גורם נוסף להתייחס אליו הינו מבנה המרפסת והתאמת סוכך שיתאים למבנה זה כמו גם הכיוון אליה פונה המרפסת ובחירה בסוכך מתאים לכיוון גיאוגרפי זה מבחינת אקלים.

כיצד תנקו ותשמרו על הסוכך שלכם לאורך זמן

בין אם רכשתם סוככים בשעה טובה או הנכם עדיין מתלבטים, חשוב לשמור עליהם נקיים ומוגנים כך שיעשו את עבודתם נאמנה לאורך זמן רב ולטווח ארוך. להלן מספר עצות אשר יעזרו לכם לשמור על הסוכך שלכם נקי, שלם ומוגן.
מומלץ לסגור את הסוכך כאשר אינכם עושים בו שימוש כדי שלא יצבור אבק ולכלוך.
כאשר הסוכך פתוח מומלץ כי יהיה מתוח. כך הלכלוך יגלוש ממנו החוצה בקלות וביעילות ולא יצטבר עליו.
יש לשים לב אם הסוכך רפוי שכן זה יכול ליצור "בטן" להצטברות אבק, חול ואף מים מגשמים העלולים לשבור את הסוכך.
הרחיקו עלים יבשים וכן לכלוך מהסוכך בכדי שלא ישאירו עליו סימנים.
השתדלו למנוע מיונים לקנן על הסוככים ובמידה וישנה צואת יונים על הסוכך נקו אותה מיד שכן החומצה בצואה יוצרת כתמים קשים לניקוי.
אל תשמנו את זרועות הסוכך. שימון דווקא יגרום להדבקות אבק, חול ולכלוך על הזרועות ולכן מומלץ לשטוף במים וסבון ולנגב את הזרועות.
אל תנסו להסיר כתמים בחומרים שונים שכן הכימיקלים עלולים לפגוע בסוכך. מים וסבון יחד עם ניגוב יעשו את העבודה.
בחורף אל תשכחו לסגור את הסוכך מפני רוחות חזקות העלולות לפגום בו.
אם הנכם גרים בבית משותף או בניין רצוי לבדוק עם השכנים כי התקנת סוכך לא תפריע להם.

 

מאמר על אריאל אביקם -התקנת פרגולות

סורגים מברזל ומעקות לבית

לסורגים ולמעקות שמותקנים בבית יש חשיבות רבה מבחינה בטיחותית. המעקות מסייעים לעלות ולרדת במדרגות באופן בטיחותי יותר, ומשמשים למניעת נפילה או אובדן שיווי משקל. גם לסורגים יש אלמנט בטיחותי ראשון במעלה, כאשר הם יכולים מצד אחד למנוע נפילה של ילדים קטנים אל מחוץ לבית ומצד שני יש להם יכולת למנוע חדירה לבית של גורמים פליליים. אך האם סורגים מברזל ומעקות לבית אמורים לספק אך ורק מענה בטיחותי? כאשר בוחרים באופן הנכון, אפשר בהחלט לקבל פתרון שיענה גם על הצורך האסתטי. אין שום סיבה שהבטיחות תבוא על חשבון היופי והמראה הנאה.

איכות ותקן בכפיפה אחת

לפני שנוסיף מספר פרטים אודות האלמנט האסתטי שיכול להיות טמון במעקות וכן בסורגים שעשויים מברזל, ראוי לדבר על איכות ועל תקן. מעקה איכותי שיותקן לצד גרם מדרגות, במרפסת הבית ולעיתים גם בגג, צריך להיות חזק, עמיד ובנוי לפי התקן. התקן ההנדסי כולל גם את החיבורים בין המעקה לבין הקיר וכן את האופן שבו הוא אמור לספק מאחז יד נוח ובטוח. גם כאשר מדובר בסורגים מברזל, התקן יתייחס לאופן שבו הם מחוברים אל החלון עצמו, למרחק בין סורג לסורג וכן הלאה.

אם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם לבטוח יותר, אם אתם רוצים סורגים ומעקות שיאפשרו לכם לישון בשקט – בדקו תמיד שהמוצר שרכשתם עונה על תקני האיכות המחמירים. סורגים מברזל ומעקות לבית באיכות גבוהה יוכלו לשמש למשך שנים ארוכות וטובות. יש לציין שכאשר מדובר בתקן לסורגים, יש הבדל בין התקן לדגמים שאמורים למנוע נפילה החוצה לבין הדגמים שנועדו למנוע חדירה לתוך הבית מבחוץ. לצורך מניעת נפילה, ניתן להסתפק בסורגים פחות עמידים. למתגוררים בקומות נמוכות או בקומה האחרונה מומלץ להתקין סורגים שקשה יותר לנסר או לעקור.

פיתוחים יפים ומסוגננים

הברזל הינו חומר חזק ועמיד, אך על מנת שלא יחליד ושלא ייפגם, יש צורך לצבוע אותו בצבע מיוחד. גם סורגים וגם מעקות לבית ניתן לצבוע בצבעים שונים ובהחלט לא חייבים לבחור בצבע שחור. מיטב היצרנים והמתקינים מודעים לכך שיש לקוחות שמחפשים צבעים בהירים יותר – לפעמים לבן ולפעמים גם אפשרויות נוספות. צבע יפה יכול להוסיף עניין וחן, אולם דרך נוספת לכך היא לבחור פיתוחים יפים ומסוגננים.

חרשי ברזל, אומני ברזל ויצרנים איכותיים מציעים אפשרות למעקות בקווים ישרים או מעוגלים. ניתן לבחור קווים זורמים, דגמים בעלי מיני סלסולים, פרחים, צורות גיאומטריות רבות חן וכדומה. גם כאשר מתקינים סורגים, יש בנמצא יותר מאשר מוטות בלבד, היוצרים הרגשה של בית מעצר. הרבה יותר נכון לבחור סורגים מעוצבים, בפרט כאשר הם מותקנים בחלונות מרכזיים בבית. צבע יפה, סגנון מיוחד, צורות נאות – כל אלה יהפכו את פתרונות הבטיחות לבית שלכם ליפים, למרהיבים ולמטופחים.

בניית פרגולות בחדרה, התקנת פרקטים

חברת אריאל אביקם מציעה שירותי בניית פרגולות בחדרה, התקנת פרקטים בחדרה ובניית דקים מעץ בשרון, נתניה וחדרה

 

 

אנחנו חברת פרקטים שמגיעה אליך הביתה ללא כל התחייבות.

יש לנו מבחר ענק של פרקטים למינציה ועץ, . אנו מספקים יעוץ והדרכה חינם והתקנת פרקטים איכותית. באתר תוכלו לראות רשימת פרויקטים שביצענו  בכל הארץ, לקרוא תגובות של לקוחות

מרוצים שניתן לבדוק והמון נסיון.

 

שירותים נוספים שלנו:

בניית בתי עץ לחצר הבית

 

בניית גדרות מעץ לבתים

 

בניית מבני עץ למגורים

בניית משחקי שעשועים לחצר  בבתים מעץ מלא

התקנת דקים מעץ

חידוש פרקטים וחידוש דקים קרא עוד

בניית מחסן עצים עבור אחסון עצי הסקה

עיצוב החצר על ידי עץ הפך לאחד הטרנדים הדומיננטיים ביותר בתחום עיצוב גינות וממש לא במקרה, הרי העץ הוא חומר זמין, זול יחסית, חזק, עמיד למים, קל לתחזוקה ובעל מראה כפרי יפיפה המשתלב באופן מושלם בגינה.
אם נוסיף לעובדות אלו את העניין של שמירה על הסביבה, נראה כי חומר העץ מככב, כיוון שהוא תורם לשמירה על איכות הסביבה וניתן לבצע איתו מגוון רב של שימושים. בחומר העץ ניתן לבצע שימוש בענף הבנייה, כדוגמת בניית פרגולות עץ יפיפיות, משקופים, דלתות, רצפות דק ומגוון רב של רהיטים יפים לבית או לגינה העשויים מעץ מלא. קרא עוד

שולחנות עבודה בבתים או בסדנאות

לכל עבודה שולחן משלה
שולחן עבודה הוא כל שולחן שמיועד לביצוע עבודה מסויימת. בדיוק כשם שיש סוגי עבודות שונות המשלבות מאפיינים שונים, כלים שונים, משימות שונות, כך גם אפשר למצוא סוגים רבים של שולחנות עבודה המותאמים לסוגי העבודה. כך למשל, אם אנחנו מדברים על מהנדס, נצפה מהשולחן שלו להיות מאות רחב וארוך בעל יכולת להציג מפות שרטוט גדולות. השולחן צריך להיות קצת גבוה באופן שמאפשר ישיבה זקופה לאורך שעות העבודה, הוא צריך להיות מספיק גדול כדי להכיל גם את פינת השרטוט, גם להציג מסמכים ליד, וגם להכיל מחשב, מדפסת וטלפון. היינו מצפים גם שהוא יהיה עשוי עץ מסיבי, ולא זכוכית למשל, מאחר ומהנדס מתעסק עם מוצרים ועם רכיבים, ולא היינו רוצים לחיות כל הזמן תחת הסכנה שהזכוכית תשבר מאחד הרכיבים שיונחו על השולחן. כאשר אנחנו מדברים על עובד בסדנא נצפה לשולחן מאוד מאסיבי, עשוי עץ, שיכול לספוג מכות ממכשירי חשמל כבדים, מכלי עבודה כבדים ומלוכלכים, ובמקביל מספיק גדול כדי להכיל גם פינת עבודה פיזית, וגם פינה לעבודה משרדית עם ניירת, מסמכים ומחשב.
רכישת שולחנות עבודה
שולחנות עבודה הם חלק בלתי נפרד מריהוט משרדי ומעצם הגדרתם ככאלה, דורשים לרוב מרחב גדול יותר. בבתים רבים ניתן לראות חדרים שהוסבו מחדרי מגורים או חדרי שינה לחדרי עבודה. אז אפשר להכניס לתוך החדר שולחן גדול עליו אפשר להניח גם את המחשב, גם מנורת לילה, גם את כל הציוד ההיקפי, וגם לבצע עבודה מסוגים שונים, או אפילו לתת לילדים לצייר שם את הציורים שלהם. על מנת להתרשם מהשולחנות הזמינים בשוק, הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות הוא לערוך חיפוש באינטרנט, ולמצוא חנויות המציעות שולחנות כאלה. אפשר לצפות בשולחנות, לקבל נתונים אודות המידות שלהם, החומר המדוייק מהם הם עשויים, פונקציות שכלולות בהם כמו למשל מדף נשלף לעכבר ולמקלדת, כוננית מגירות צמודה וכדומה. אפשר גם לבצע השוואת מחירים בקלות, הן באמצעות אתרי השוואת מחירים, והן באופן עצמאי. את הרכישה עצמה אפשר לבצע בחנות כדי להרגיש את השולחן, לשבת מולו ולהרגיש אותו במדוייק, לפני שבאמת מבצעים את הרכישה.

 

שולחנות עבודה בבתים או בסדנאות מאפשרים לבצע עבודות בעץ ותכנון פריטים יחוודיים לבית.

 

פוסט חדש: בניית פרגולות בנתניה, חדרה ובשרון

פרגולות בנתניה – בניית פרגולות, נתניה

אריאל אביקם פרגולות – החברה המובילה  באזור השרון, נתניה ובאזור המרכז  לבניית פרגולות, דקים ושאר עבודות עץ.

לקבלת הצעת מחיר לבניית פרגולות או דקים או לקבלת יעוץ והדרכה התקשרו לטלפון: 050-9536618

מידע על יתרונות הבנייה של פרגולות מעץ

מי שבוחר לשלב פרגולה בחצר, יכול למצוא כיום מגוון רחב מאד של פרגולות. הפרגולות נבדלות אלו מאלו בעיקר בחומרי הגלם שמהם הן עשויות, ואפשר למצוא לא מעט פרגולות מעץ וגם פרגולות העשויות מאלומיניום. פרגולות העץ הפכו בשנים האחרונות למבוקשות מאד, ולא בכדי.

מיתרונותיהן של פרגולות אלו:

  1. מראה כפרי מיוחד – שילובן של פרגולות העץ בחצר מאפשרת לכם ליהנות ממראה כפרי ומיוחד יותר. הפרגולות העשויות מעץ משוות למרחב ולסביבה כולה מראה חמים יותר, שיכול להתאים לכל מקום. מי שרוצה להתקין ולבנות פרגולה מעץ בחצר הביתית שלו, יכול לעשות זאת מבלי לפגוע במראה הכולל, שכן הפרגולה הזו משתלבת באופן הרמוני, ובמקביל יכולה ליצור גם את המראה החדש המתבקש.
  2. עלות אטרקטיבית יותר – אם משווים את פרגולות העץ לפרגולות העשויות מחומרים אחרים, אפשר לראות שישנו פער, לעיתים, בעלויות. פרגולות אלו נחשבות לזולות יותר ולכן גם מבוקשות מאד. אין זה אומר, בהכרח, שצריכים להתפשר על האיכות. אפשר למצוא פרגולות העשויות מעץ באיכות גבוהה במיוחד, אך בעלות משתלמת וכדאית.
  3. קל לתחזק אותן – פרגולות העץ אינן מצריכות תחזוקה מיוחדת בדרך כלל. לאחר זמן מה, מומלץ לצבוע אותן כדי ליהנות ממראה מחודש יותר, ובמיוחד אם פרגולה זו נמצאת באזורים בהם תנאי מזג האוויר קיצוניים מאד וגם משתנים בתדירות גבוהה. פרגולות העשויות מאלומיניום יכולות לסבול מחלודה במהלך הזמן, הפוגעת במראה שלהן.
  4. סוגים שונים של פרגולות – אפשר למצוא כיום מבחר של פרגולות מעץ, המוצעות בעיצובים ובסגנונות שונים. ישנן פרגולות עץ שהן תלויות וללא הצורך בשימוש בעמודים, ישנן פרגולות הכוללות גם עמודים העשויים מעץ מחומרים שונים ועוד. האפשרות לבחור בפרגולה המתאימה ביותר הופכת את הפתרון הזה לפתרון אידיאלי בבתים רבים וגם לפופולארי מאד בשנים האחרונות.

בניית פרגולות בנתניה, חדרה ובאזור השרון

אנחנו ממוקמים באזור חדרה ומתקינים פרגולות עץ מעוצבות ואיכותיות לכל תושבי השרון: נתניה, חדרה, רעננה, כפר סבא- ואפילו מחיפה בצפון ועד ראשון לציון בדרום. התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם  050-9536618 או לחצו כאן  לדף יצירת  קשר ומלאו את הטופס

מידע נוסף על פרגולות מעוצבות

חשוב לזכור כי כדי לאתר את הפרגולה המתאימה וגם ליהנות מיתרונותיה, חשוב לפנות לחברות המתמחות בתחום. מומלץ לפנות לחברות בעלות ניסיון בבנייה ובייצור פרגולות מעץ, או דקים, וכן לעבוד רק עם כאלו שתוכלנה באמת לעמוד לרשותכם בכל עת וגם לעזור לכם לאתר את הפרגולה המתאימה ביותר לחצר שלכם.

לקבלת הצעות הצעת מחיר עבור בניית פרגולות בנתניה, חדרה , רעננה או כל מקום אחר באזור השרון  התקשרו אלינו התקשרו 050-9536618 או לחצו לכניסה לדף צור קשר ומלאו בו את הטופס

הקמת פרגולה מעץ גושני

פרגולה מעץ גושני  – לא מתפשרים על איכות

פרגולות שבנויות מעצים גושניים ניתן למצוא בגינות של בתים פרטיים, בבקתות ובצימרים בכל רחבי הארץ, וכן בבתי נופש ובתי מלון בארץ ומחוצה לה.

ללוחות העץ הכבדים, האיכותיים והחזקים הללו, אין תחליף אמיתי שיכול להתחרות בתחושה שהם מעבירים. למרות שישנם כיום אפשרויות לרכישת פרגולות זולות יותר, הרי שאפשר לומר שבדרך כלל אין מדובר בפתרון משתלם לטווח הארוך. פעמים רבות, ההתפשרות על חומר גלם פשוט וזול יותר מביאה לכך שכעבור תקופה לא ארוכה יש לבצע שיפוץ רציני ולפעמים להחליף את כל הפרגולה בחדשה.

כאשר מתקינים מבנה איכותי, תוך שימוש בעץ גושני ולא בחיקויים, ניתן להבטיח עמידות רבת שנים, ואיכות ללא פשרות.

 

קיראו עוד על היתרונות של פרגולות הבנויות מעץ גושני

 

לדף של בניית דקים מעוצבים לגינה

התקנת פרקט בבית – ההמלצה של גלעד

"אני רוצה לציין כמה הייתי מרוצה מהשירות המקצועי שקיבלתי מאורן ומחברת "אריאל אביקם".
לכל מי שמחפש מתקין דקים מקצועי אני יכול לספר ולהמליץ עליו בזכות ההתנהלות המקצועית והאדיבה שלו – והעבודה הנהדרת – מומלץ בחום! קרא עוד