תוספת פרגולה למרפסת

הרפורמה שנכנסה לתוקפה בתחילת אוגוסט 2014 מאפשרת הליך מהיר לקבלת אישור עבור תוספת פרגולה למרפסת. ישראלים רבים מעוניינים להתקין פרגולה במרפסת ביתם כדי ליהנות מפתרון הצללה איכותי לימות הקיץ החמים, וליהנות משיבה במרפסת גם כאשר יורד גשם. כך ניתן לנצל את מרפסת הבית כל ימות השנה וליהנות גם מפרטיות, מנוחות ומעיצוב מרשים התורם למראה יוקרתי של הבית והמרפסת.

פרגולה במרפסת – ישיבה בחוץכל השנה

פרגולה במרפסת הבית מאפשרת לנו לנצל את המרפסת לאורך כל ימות השנה. בנוסף, תוספת פרגולה למרפסת מעלה את ערך הדירה ומוסיפה תרומה חשובה לעיצוב הדירה. עם זאת, חשוב לבחור חברה מקצועית לייצור והתקנת הפרגולה במרפסת מאחר ושימוש בחומרי גלם איכותיים יבטיח לנו הנאה צרופה ועמידות לאורך שנים ארוכות, כמעט ללא צורך בתחזוקה למעט ניקיון. למעשה, מזג האוויר הישראלי מאפשר לנו לשבת במרפסת רוב ימות השנה אך ללא פרגולה לא נוכל לנצל את המרפסת בגלל קרינת השמש או בעקבות גשם טורדני. לכן, כדאי להתקין פרגולה במרפסת וליהנות מפתרון איכותי, מעוצב, יפה ויעיל.

פרגולות עץ למרפסת – מגוון עצום של אפשרויות ועיצובים

יש מגוון עצום של חומרי גלם מהם ניתן לייצר פרגולות, בין היתר פרגולות מאלומיניום, מעץ ומשילוב חומרים כאשר את גגון הפרגולה ניתן לייצר מבדים איכותיים או מאלומיניום עמיד. יש להחליט האם מעוניינים בפתרון קבוע ויציב או להתקין פרגולה עם זרוע וכך ניתן לפתוח ולסגור את הפרגולה בהתאם לצורך. כמו כן, ניתן לעצב את הפרגולה בשלל סגנונות כמו פרגולה מאלומיניום עם צביעה דקורטיבית או צביעה בגוון עץ המעניק מראה טבעי וחי. לכן, לפני שממהרים להתקין פרגולה למרפסת כדאי לערוך סקר שוק מקיף וחשוב לבחור בחברה מקצועית ואמינה המעניקה ייעוץ חינמי ועבודה של בניית פרגולות ברמה גבוהה ומחומרי גלם איכותיים בלבד.

 

פרגולה למרפסת בונים עם אריאל אביקם עבודות עץ