פרגולות תלויות

מבין כל שיטות ההצללה והקירוי המבוצעות בישראל, התקנה של פרגולות תלויות הינה אחת המוצלחות ביותר. מלבד האפשרות להתקין אותן במגוון רחב של שטחים ומשטחים, הן מספקות חוויה וויזואלית יוצאת דופן, מרהיבה ואיכותית.

חומרים ודגמים שונים
ענף הפרגולות מאופיין במגוון רחב של צורות וגדלים, דגמים וחומרי גלם. גם תת התחום של פרגולות תלויות איננו יוצא דופן וניתן בהחלט להתאים את התוצאה הסופית לטעם האישי.

בין היתר, ניתן לבחור דגמים שעשויים מעץ טבעי מלא או מאלומיניום וקיימת גם אפשרות לפרגולה מתקפלת. בנוסף, אפשר בהחלט לבחור במבנה קטן וקומפקטי או לחלופין – מבנה גדול ומסיבי יותר. כל זאת, בהתאם לתנאי השטח ולאפשרויות התליה והעיגון אל הקיר.

כדאי לדעת שלמרות שמרבית הדגמים מוצעים בקווים ישרים, ישנן חברות שמספקות גם פרגולות תלויות בקווים מעוגלים ובסגנונות נוספים.

פרגולות תלויות – לבית, לגן ולמרפסת
את הפרגולות התלויות ניתן למצוא במקומות שונים. ניתן לראות אותן בדירות גן ובדירות גג, על גבי מרפסות שמש ובדירות פנטהאוז וכמובן גם בגינה נאה, לצד בית צמוד קרקע.

האפשרות של פתרון הצללה שכזה להשתלב נהדר במקומות שונים הפך אותו לבחירה מצוינת שמתאימה כמעט לכולם. העובדה שאין צורך להתקין עמודים מסיביים, בלי לפגוע ביציבות, מאפשרת ניצול מיטבי של שטח ויצירת חוויה אסתטית שאין שניה לה.

התקנה של פרגולה כזאת בגינה, למשל, יכולה לאפשר שימוש באלמנטים עיצוביים או אדריכליים נוספים, שעמודים אינם משתלבים איתם בצורה טובה. במקביל, בחירה של מנגנון תליה איכותי למרפסת שמש קטנה בגודלה, מאפשר להפוך את המקום לפינת חמד מיוחדת, שמתאימה מאוד לבילוי גם בשעות החמות וגם בעונת הקיץ.

הדבר היחיד שחשוב לזכור לבני שבוחרים בדגם הרצוי הוא להקפיד גם על מתקינים איכותיים. התקנה איכותית תספק שנים רבות של צל, יופי, כיף והנאה.

לייעוץ והכוונה אל תהססו להתקשר אלינו 0523588996

לקריאה אודות היתרונות של פרגולות מעץ גושני