חידושים בתחום מערכות הצללה

במדינה חמה כמו שלנו כאשר השמש זורחת רוב ימות השנה רבים מחפשים מערכות ופתרונות הצללה להגנה מפני השמש למרפסות ולגינות הפרטיות שלנו בשביל להנעים את הישיבה בהם הן בזמן החורף גשמים ורוחות והן בקיץ החם.

על כן בשנים האחרונות תחום ההצללה התפתח מאוד וניתן למצוא חברות מובילות שמפתחות מערכות הצללה מתקדמות כל הזמן. התחום עבר שינויים גדולים מבחינה טכנולוגית ומבחינת רצונות הצרכנים למוצרים איכותיים ומעוצבים.

אם בעבר הסתפקו בפרגולה מעץ או סוכך זרועות קבוע או חשמלי להצללת הגינה והמרפסת כיום קיימת דרישה למוצרים מתוחכמים ומעוצרים על מנת לשמור על שטח אסתטי ונעים לעין.
בשוק ההצללה המתפתח ניתן למצוא מערכות הצללה כמו פרגולות אלומיניום חשמליות אשר עמידות לזמן ממושך יותר מעץ ודורשות מינימום תחזוקה מוצר חדשני נוסף הוא סנטק, סוכך חשמלי המורכב על עמודי אלומיניום כמו פרגולה ייחודו של מוצר זה היא באפשרות הפתיחה שלו הוא ניתן לפתיחה מלאה של הבד כך ששעות הערב או בימים יפים ניתן ליהנות ממרפסת פתוחה תחת כיפת השמיים.
זהו מוצר חזק ועמיד מאוד בכל תנאי מזג אוויר חורף וקיץ.

חידושים בתחום סגירות חורף

קיימים פתרונות לסגירות מרפסת באמצעות מסכי גלילה חשמליים. אלו בדים כהים המספקים הגנה מפני קרני השמש ומאפשרים תוספת להצללת המרפסת שניתנים לפתיחה וסגירה.

חידוש נוסף בתחום מערכות ההצללה הוא סגירות חורף חשמליים אשר מורכבים באמצעות קירות בד ברזנט המחובר למנוע חשמלי וניתנים לפתיחה וסגירה של סגירת החורף.

בהצללת גינות ניתן לשלב רשתות צל העשויות מבדי pvc  איכותיים בעלי מסנני קרינה וחומרים מעקבי בערה בדים אלו מספקים הצללה והגנה מקסימלית מפני קרני השמש החמים והיותם רשת מאפשרים כניסת משב רוח ואוורור לשטח המוצלל. רשתות צל נחשבים לפתרון זול משמעותית היכול להתאים לגינות גדולות ושטחי הצללה גדולים . פתרון זה מספק מענה בעיקר לעונת הקיץ החמה כאשר אנו לא רוצים לחסום כניסת אוויר לגינה.

כיום אין גבול לחדשנות ולעיצוב מערכות הצללה ניתן להתאים את סוג המוצר בהתאם לאופי השימוש בו הן מבחינת מידות, עיצוב מותאם אישית והפתרונות הטכנולוגיים המשולבים בו.