התקנת סוככי זרועות

זרועות הינו בין הסוככים המבוקשים בישראל וזאת מכיוון שהוא מספק פתרונות הצללה והגנה מפני שמש וגשם למרפסות, דירות גג, דירות גן, בתי עסק ועוד. אם גם אתם מחפשים סוכך בימי שמש חזקים או להגנה של לקוחות מפני מזג אוויר משתנה, ייתכן וסוכך זרועות הינו הפתרון האידיאלי בשבילכם שכן סוככים גם זולים יותר מפתרונות אחרים ואינם דורשים אישורים מיוחדים להתקנתם.

סוכך זרועות – מאפיינים ויתרונות

מדובר בסוכך ייחודי אשר מיוצר בטכנולוגיה גרמנית מפותחת ובסטנדרטים גבוהים מאוד ומגובה גם עם תקני בטיחות. הוא עשוי מזרועות אל-חלד וחומרי איכות כאשר הפעלתו יכולה להיות דומה לזו של סוככים חשמלייםבאמצעות מנגנון חשמלי או בעזרת מנגנון גלילה ידני.

אחד הפתרונות הבולטים של סוכך זרועות הוא בכך כי מדובר בסוכך שניתן לפתיחה וסגירה וכי הינו מתאים לכל סוגי מזג האוויר. כך תוכלו להנות תחתיו גם כאשר יש שמש חזקה או גשם וגם לסגור אותו אם ברצונכם להנות מאוויר נקי וכיפת השמיים תחת הכוכבים. סוככים אלו ניתן להתאים כך שיתאימו לכל זווית ושטח ובגלל שהינם עשויים ממתכת אל-חלד ובד דראלון, הם אינם חשופים לחלודה, קורוזיה ונשמרים גם מפגעי מזג אוויר ונזקים של ציפורים וחרקים למיניהם.

סוגים של סוככי זרועות

קיימים 3 סוגים שונים של סוככי זרועות והם סוכך זרועות סטנדרטי, סוכך קסטה וסוכך חלון. הבא נכיר מעט יותר כל אחד מהם:

  • סוכך זרועות סטנדרטי – זהו סוכך עם מנגנון חשמלי אשר מגיע בגדלים מגוונים לפי בחירת הלקוח והוא מתאים להצללה והגנה של שטחים כגון חלונות, למטרת סוכך למרפסת, גינות ועוד.
  • סוכך קסטה – סוכך זה כולל עימו שלד, זרועות מתכת וכן בד. בזמן קיפול הסוכך הבד עצמו נגלל אל תוך קסטה והזרועות מתקפלות לתוכה כך שאינה תופסת מקום כלל גם בסגירה. גם סוכך זה יתאים לגינות, חלונות ומעל גגות.
  • סוכך חלון – סוכך זה מיועד בעיקרו להגנה, הצללה וחיפוי של חלונות. הוא מגן בעיקר מפני שמש נמוכה ומחפה מרווחים קטנים מאוד. בתי עסק רבים משתמשים בסוכך זה שכן הוא מייצר גם חיפוי בעונת החורף ולכן הוא מספק הנאה בכל עונות השנה.

סוכך זרועות – מחירים ומה משפיע עליהם

המחירים של סוככי זרועות משתנים לפי קריטריונים שונים אשר הלקוח דורש מהסוכך שלו. ניתן להוסיף להם חיישנים ומנגנונים שונים אשר מעלים את המחיר, סוגי הסוככים והדגמים שלהם כמו גם אם הם מתופעלים חשמלית, ידנית, עם מנואלה או חבל כל אלה משפיעים על מחיר הסוכך.

לסוכך ניתן להוסיף חיישן טלטולים שמגיב לשינויי מזג אוויר, חיישן גשם ועוד. סופר גגון אשר שומרת על גוף סוכך הזרועות, גגון הגנה, פרונט קדמי ועוד תוספות שונות. אלו הם המרכיבים העיקריים לעליה במחיר הסוכך ואשר משפיעים על עלותו.

טווח המחירים באשר לסוכך זרועות הוא אדיר בשל הפרמטרים שצויינו אשר משפיעים על המחיר ולכן טווח המחירים יכול לנוע בין 6,500-800 ש"ח והכל בהתאם לסוג הסוכך, מנגנון הפעלתו, תוספות רצויות, גודלו ועוד.