בניית בתי עץ

עם מצוקת הדיור, מחירי הנדל"ן המטפסים, ועלויות הבנייה ההולכות ומתייקרות משנה לשנה, לא פלא שרבים מחפשים אחרי פתרונות יצירתיים למצוקת הדיור. העץ, חומר בנייה חזק וטבעי, אשר הקדים את חומרי הבנייה המודרניים באלפי שנים, מהווה פיתרון יצירתי, נוח, מהיר ואקונומי לבנייה של מבנים יפיפיים בעלויות שיתאימו לרוב האוכלוסייה בארץ.

בניית בתי עץ היא בחירה שהולכת וחוזרת לאופנה בשנים האחרונות, בחירה שהייתה עד לפני עשור ברירת המחדל של עולם הצימרים, וחוזרת סוף-סוף למרכז הבמה כפיתרון הנכון לבתי מגורים בישראל.

להרגיש בבית עם בית עץ
שלא כמו עם חומרי בנייה אחרים, העץ הוא חומר מיוחד, אשר מביא איתו אווירה נעימה וביתית. בית עץ לעולם יהיה נעים יותר לשהות מבית מחומרים סינטטיים כמו המלט והבטון, וכשאנו בוחרים לחיות בבית מעץ אנו בוחרים בחיים הקרובים יותר לטבע, לחוויה הטבעית שלנו כבני אדם, ולחיבור שלנו לעולם שסביבנו.

הגמישות והחוזק של העץ הופכים אותו לחומר בנייה אידיאלי, והזמינות הגבוהה שלו מאפשרת לנו ליהנות מיתרונותיו במחירים נוחים במיוחד. אפשרויות הבנייה עם עץ הן אינסופיות, וניתן להביא לידי גימור מושלם כל חלום שיש לכם בראש ובלב, בקלות יחסית ובמהירות רבה.  לבתי עץ ניתן להוסיף גם גדרות מעוצבות מעץ, שיקיפו את הבית ויתנו את השלמות המוחלטת של האחוזה הקטנה שלכם….

על תקנים ובטיחות
כמו בכל מדינות המערב, גם בישראל ישנם תקנים מחמירים וברורים על בניית בתים מעץ. בעלי מקצוע עם תעודות וחברות מקצועיות המתעסקות בבנייה בעץ מכירות את הסטנדרטים הללו, ופועלות על פיהם. כשאתם בוחרים לבנות בית מעץ שימו לב כי אתם עובדים עם אדם מורשה ובעל ניסיון, אשר אימץ את הסטנדרטים הללו כמינימום.

סטנדרטים אלו נועדו בכדי לשמור על הבית בטוח ובטיחותי, ועמידה באותם התנאים מאפשרת לכם לישון בשקט בידיעה כי אתם בבית חזק, יציב ואיתן, עמיד בפני שריפות, לא חדיר למים, ומוגן ככל האפשר ממזיקים, כך שגם בעוד שנים רבות תוכלו ליהנות ממנו.